Villa Rosa Yeni Modellerimiz stoklarımızda


Amerikan Villa Rosa Ürünlerimiz yeni model stoklarımızda

Villa Rosa Kalite ve Özellikleri Villa Rosa Özellikleri Doğal Ağaç ürünleriyle yapılmaktadır Sağlıklı nefes alabilir leke tutmaz dış yüzey kaplaması dokusuz leke tutmaz silmesi kolaydır uygulaması kolaydır

Amerikan ürünlerinin bir özelliği de Arka kısmının kağıt olmadığından eski duvar zeminine zarar vermez sökülme esnasında duvar yüzeyi boyasına zarar vermeden sökülür boya dokusuna zarar vermez ve kolay sökülebilir üründür. Tüm mekanlarda uygulanabilir Çocuk odaları ve bebek odalarında Yatak odalarında sağlıklı ürünler kullanılmasın da tercihimizdir

Bayilikler verilecektir

Villa Rosa: Ebatı.0.68x8.3

AG90005 ROOMSET

AG90005

AG90001 ROOMSET

AG90001

AG90201 ROOMSET

AG90009

AG90003

AG90005

AG91205

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.