Tüm uygulanmış duvar kağıtları resimleri modellerimiz kendi duvar kağıdı ustalarımız tarafından uygulanmıştır


Müşterilerimiz ve bayilerimize Kaliteli ve Yeni serisi ürün duvar kağıtları modellerimizin satışı sonrası duvar kağıdı uygulaması işçilikte kaliteli profesyonel duvar kağıdı ustası hizmeti sağlamaktayız. Toplu projelerinizde ev ve iş yerleri duvar kağıdı uygulamalarında firmamız bünyesinde işçilik garantisi kapsamında hizmet veriyoruz, ürünlerle ilgili işçilik kalitesinde yetkili uzman ekiplerimizden de yardım ve teknik bilgiler alabilirsiniz yüzeysel zemin uygulamalarında faydalı olacaktır modellerin yeni uygulama teknikleri arasında tek parçalı tekstil tabanlı özel baskılı duvar kağıdı tasarlıyoruz, ev ve iş yerleri konut yaşam alanlarında kullanılan tüm ürünlerimiz kaliteli ve belgelidir.(Ürün uygulamalarımızın tamamı Şirketimize aittir kopyalanamaz.

Poster uygulama

poster örnek uylm

Geç odası uylm

Araba poster uygula

Taş desenli uygulama

poster örnek uylm

poster uylm örnek

Çiçek desenli Amerikan ulm

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.