Stone duvar kağıdı katalog ürünümüz çıkmıştır Yeni modeliyle yüksek kalitesinde


Yeni model Stone beklenen gün geldi Sayın müşterilerimiz ve Bayilerimiz ürünlerimizin yeni kağıt modelleri silinebilir yüksek kalitesindedir ağaç desenli ve taş modelli görünümlü 3 boyutlu eskitme renkler ve doğal görünümlü çözünürlüğü yüksek yüzeyi kendinden dokulu zemini kağıt tabanlıdır yüzeyi yoğun silinebilir kolay aşınmaz stone yüzeyi kesinlikle boyanamaz özelliğindedir kolay silinebilir ve ustaların kolay uyguladığı ve uygulamasında en çok önerildiği modellerdir Tüm yaşam alanı ev ve iş yeri ofislerin tek duvarına ve 4 duvarına uygulanabilir duvar kağıdı ev ve iş yerlerinizin dekor kullanımında genel düz kendi kombinisiyle de tamamlanabilir. stone ile toplu konutlarda ve otellerin duvarlarında uzun ömürlü ve çok dayanıklılık sağlar yoğun darbelere karşı aşınma yapmaz iş yerinizin ve evinizin tv ünitesi arkasına dekor amaçlı taş desenli 3 boyutlu modelleri çok öneriyoruz evinizin tüm takım eşyasına uyumlu modeller. geç odası taş modelli, Silinebilir Yeni stone tüm modellerimiz stoklarımızda en uygun fiyatlarımızla (stone Ölçüleri Ebat:1,06 m X 15,60 m: rulo toplam.16,53 kaplar(Tüm bayilerimize Stone katalog gönderimi sağlanır. Yeni bayilikler verilecektir

decowall-stone-9002-03

decowall-stone 9002-05

decowall-stone-9002-04

decowall-stone 9002-04

decowall-stone 9002-03

decowall-stone 9002-02

decowall-stone 9002-01

decowall-stone-9002-01

decowall-stone 5015-01

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.