Scandatex cam tekstili duvar kaplamaları Boyanabilir Scandatex duvar kaplamaları Stoklarımızda girmiştir


Scandatex cam tekstili duvar kaplaması üretim yeri isveç ürünüdür Scandatex modeli ham maddesi içeriği bin derece sıcaklıktan işlenip tekstil şeklinde elyaf ip haline getirilerek desen ve farklı dokularda motifli model olarak işlenir yüksek ısı ve yoğun aşınmalara karşı dayanıklıdır su ve rutubete dayanıklıdır yanmaz alev almaz ısı ve güneşe ışığına dayanıklı ve su bazlı duvar boyası ile renkli ve beyaz boya renklerinde boyanabilir ve istenildiğinde renk değişikliği yapılabilir, Scandatex yüzeyi uygulamaya hazır beyaz renginde dokulu kabartmalı modelleri içerir, Kolay yırtılmaz nem ve koku oluşturmaz, Scandatex boyaları ilk 2 kat kaliteli silikonlu su bazlı duvar boyasıyla boyanabilir. Scandatex eski boyalı ve dalgalı çatlak bozuk zemindi duvarlar için çözüm kaplamadır esnemeye ve kabarmaya karşı dayanıklıdır sağlam yapıştırıldığında kesinlikle duvardan kalkma ve kabarmalar oluşmaz söküm esnasında da kolay sökülmez yüzeyini suyla ıslatarak sökülebilir.

Scandatex ölçü ebatları. 2 seçenekte 1 inci (Ebatı: Uzunluk: 30 mt. Eni.1 mt. Top 30 m²''dir) (Rulo Ebatları: Eni 100 cm x Boyu 50 mt Rulosu 50 M2 dir. Alacağınız En uygun fiyatlar için iletişime geçiniz/ Bayilikler verilecektir

Scandatex-6291

Scandatex-S6354

Scandatex.S6354

Scandatex-uygulama

Scandatex-S6355

Scandatex_S6355

Scandatex-S6404

Scandatex.S6404

Scandatex-S6441

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.