Orion Belçika duvar kağıtları Non woven tabanlı


Belçika markası Orion katalog modellerimiz yeni model duvar kağıdı duvar görünümlü beton desenli modelleri,Non woven tabanlı silinebilir yüzeyi kabartmalı dokulu uygulaması kolaydır. Orion tüm yaşam alanlarında uygulanabilir İleri ki yıllarda değişimi kolaydır duvar zeminine zarar vermez duvar kağıdı ustaları kolaylıkla döşeyebilir ek yerleri kolay yapışır Non woven tabanlı olduğu için kağıt yapıştırıcısını doğrudan duvara uygulayarak yapıştırılabilir ek yerleri bitişik şekilde uygulanmalıdır.Rutubete karşı dirençlidir pilastik yüzeyli zeminlerde dönüşüm astar boyası gerektirmeden uygulama yapılabilir

Sağlık belgeli ürünler

Bayilikler verilecektir

Rulo Ebatı: 0,53 x 10,05 m

Orion ON 3302

Orion ON 3005

Orion ON 3001

Orion ON 3003

Orion ON 1305

Orion ON 1301

Orion ON 1202

Orion ON 4201

Orion ON 4202

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.