Cam tekstili duvar kaplamaları


Ürünlerimizin Teknik bilgilerimiz ve Cam tekstili Sertifikalar Teknik Kullanım bilgileri

Cam tekstili duvar kaplamaları markalarımız,Novello duvar kaplamaları,vitrulan duvar kaplaması,scandatex cam tekstil Markalı ürünlerimiz yüksek kalitesindedir tavan için ve duvar için yüzeyi boyanabilir duvar kağıtları kaplamaları.tekstil ürünlerin içeriği camın bin derecede eritilerek cam ipliği haline getirilip dokuması gerçekleşir.cam tekstili satışlarında rulo halinde Ambalajlı olarak satılmaktadır.

Güneş ışığına iç mekan ısı ve yangına karşı dayanıklıdır.Tüm ürün modelleri B-s1-d0 (EN 13501-1, A1 and A2 sınıfı) standartlarında. Eko-Tex Standart 100-tüm ürünler 1 sınıfa aittir (insan sağlığına ve çevreye karşı tamamen zararsız maddeler içerir) Uçucu organik bileşenlerin yayılımı: tüm ürünler A+ sınıfıdır( zararlı kirleticilerin çok düşük yayılımı Çevresel etki değerlendirmesi.Camın Bin derecede ısıtılarak cam ipliğinden üretilmektedir

Ölçüleri 2 ayrı ölçülerde üretilmiştir Eni 1m boy uzunluk 25 m (toplam 25 metrekare duvarı kaplar),İkinci Ebat eni 1m, uzunluğu 50 m kare (toplam 50 metrekare alanı kaplar. Cam tekstili Uygulama mekanları Marka Novelio® Nature ürünleri,Yeni sistem yapılarda ev iş yeri inşaatlarda yoğun bir şekilde kullanımda olan genel iç mekanlar için başarılı ideal bir çözümdür: Halka açık mekan ve binalarda kullanılabilir: Hastane, Okullarda, oteller, ofisler, binalar,idari konutlar, Konut binaları, koridorlar,satın Alma merkezlerinde)Tavan ve duvar mekanlarında uygulanır şık ve modern mekanlar oluşturur

Uygulama teknik bilgileri.Uygulama öncesi mutlaka duvar zemini Alçısı ve yüzey boya işleri bitirmiş olup yüzeylerde boya çatlağı ve rutubet ve ıslak zemin olmamalıdır kuru ve tozsuz mekanlar olmasına özen gösterilir,eski duvar yüzeylerinde saten boyalı duvarlarda mutlaka geçiş boya astarı çekilmelidir. Alçıpan lı tavan ve duvar yüzeylerinde saten alçısı çekilmesini öneriyoruz.bozuk zemin sıvalı duvar yüzeylerinde uygulama yapılamaz mutlaka alçı sıvası ve saten son kat perdah alçısı çekilmelidir.Cam tekstil döşemesinde yapıştırıcı sının duvara uygulayarak yapıştırınız. duvar kağıdı, uygulaması gibi 2 ek birleşim kısımları oo gelmesine özen gösterilir birleşim üst üste gelin diyin de boyama sonrası ekleri yüzeysel olarak belli olur.Uygulama sonrası 24 saat kuruma sonrası Markalı silikonlu su bazlı boyası ile boyanabilir.ilk boyamada 2 kat sonraki yıllarda 10 kat boyana bilir özelliğine sahiptir.tekstili uygulama sonrası mekanın camlarının kapalı olmasına dikkat edilmelidir.Silim ve temizlik bakımı temizlik malzemelerinde Lok deterjanı veya Arap sabunu ile temizlenebilir.Darbelere karşı dayanıklı kullanım ömrü ortalama 15 yıl ile 25 yıldır.

T-1005

T-1009

T-2002

T-1004

T-1010

T-1011

T-1006

T-2011

T-1012

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.