YENİ ÇOK AMAÇLI DUVAR KAGIDI TUTKALLAMA MASASI İMALAT ÜRETİMİ SATIŞ VE TOPTAN YENİ SİSTEM PRATİK KULULUP PRATİK KATLANIR KOLAY UYGULAMASAĞLATIR

TEKNİK ÜRÜN KULLANIM TANIMI

Uygulama Kağıt masasının pratik uygulama esaslarında bir çok faydaları vardır. Kağıt tutkallama esnasında tutkalın fırça ile yağlandığında masayla tam temas etmesini sağlar. Tutkallama esnasında yapıştırıcının kolaylıkla sürülmesine neden olur. Özelliklede Yaşam alanı eşyalı dairelerde çok kolaylıklar sağlar. Düzgün ve hijyenik bir uygulama için desen paylarında düzgün kesimler için mutlaka kullanılmalıdır. Tüm duvar kağıtları uygulamacı ustalarımızın çok Tercih ettikleri uygulama masasıdır. Türkiye''nin her tarafına toptan ve perakende satışlarımız vardır. Stok tan teslimatı yapılmaktadır. Mağazalarımızdan alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimiz stokludur.

ÜRETİM TANIMI

Kaliteli Paslanmaz alüminyum profil kullanılarak üst yüzey kısmı beyaz boyalı MDF kullanılarak 3 parçadan bağlantılı menteşeden üretilip katlanır bir taşıma çantası haline getirilir. Masa alt 2 birleşim bağlantı kısımları iç içe geçmeli ve bas aç düğmelidir hızlı ve kolay açılıp kolay toplanır katlanır, Masa ayak tabanları kaydırmaz korumalı.

ÖNERİLER

Tutkallama işlemi sonrası çalışma masası yüzeyinde kesinlikle yapıştırıcı kalıntısı kalmamalı kalıntı masa yüzeyindeki oluşan yapıştırıcıların temiz nemli bir bez ile temizlenip kuru bez yardımıyla kurulamasını yapınız, temizliğinde soğuk suyla kesinlikle sıcak su ve temizlik deterjanları kullanmayınız. Masa üzerine ağır taşıyıcı eşyalar koymayınız aşırı yük bindirmeyiniz.

EBATLARI

Boy Uzunluğu. 3 m Üste En.60 cm Katlanır.3 parça 100 m Genel Ağırlık. 11 KG

Duvar kağıdı Masası

duvar kağıdı uygulama masası

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.