Hailey duvar kağıdı Novamur Markalı Germany Üretimi Şık ve doğal Tüm katalog ürünü modelleri stoklarımızda


Alman duvar kağıdı modellerimiz Arasında yeni ürün kartelamız olan Hailey Novamur serisi kaliteli ve desensiz düz modelsiz ve desenli dokulu yüzeyli kabartmalı modeller içerir yüzeyi iler ki yıllarsa boya tutar boyanabilir Non woven tabanlı olup duvar zemininde eskime yapmaz olası duvar boyası çatlamalarını engeller bozuk yüzeyli boya kabarcıklarını gizler. Düz desensiz Bulabileceğiniz en düz desensiz serisi Hailey uygulaması da kolaydır yapıştırıcıyı doğrudan duvar yüzeyine uygulayarak doğrudan yapıştırılır, Yapıştırma sırasında ek birleşim noktalarını sıfıra sıfır getirilmelidir üst üste gelmemesine dikkat ediniz. Hailey Novamur ses ve ısı yalıtımın da fayda sağlar. Hailey yüksek kalitesinde tüm insan sağlık belgeleri etiketiyle 5 m kare rulo olarak satılmaktadır. (Rulo Ebatı: 0,53 x 10,05 m.(Bayilikler verilecektir

Hailey 6791-10

Hailey 6791-20

Hailey 6791-40

Hailey 6791-50

Hailey novamur 6793-40

Hailey novamur-6793-40

Hailey novamur 6794-30

Hailey novamur-6793-10

Hailey novamur-6793-20

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.