Belçika markası Elune duvar kağıdı modelleri ürün ve kataloglarımız stoklarımıza girmiştir yüksek kalitesinde


Elune markası ürünümüz Orijinal olup Belçika da üretilmektedir Yüksek kalitesinde sağlık belgeli en yeni trent modelleri ile Türkiye de satışını sunmaktayız.Toptan ve Perakende. Eluna katalog içeriği modelleri kabartmalı yüzeyli dokulu modelli kısım kısım simli duvar kağıdı içeren modeller Arka yüzeyi Non woven tabanlı olup yapıştırıcısını doğrudan duvar yüzeyine uygulayarak işlenebilir.uygulaması kolaydır. yüzeyi ileri ki yıllarda eskidiğinde yüzeyi boya tutar boyanabilir. ELUNE tüm yaşam alanlarına uygulanabilir.iş yerleri,ev odaları salon modelleri,çocuk odaları,duvar ve tavan alçılı döz ve dalgasız pütür ve rutubetsiz tüm duvar yüzeyine uygun modelidir(Rulo Ebatı: 10,05 x 0,53 m) Bayilikler verilecektir

ELUNE-EN3003

ELUNE-EN3001

ELUNE-EN3501

ELUNE-EN3502

ELUNE-EN3503

ELUNE-EN3301

ELUNE-EN3302

ELUNE-EN3303

ELUNE-EN3304

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.