duvar kağıdı ustası, duvar kağıdı ustası ankara işçilik hizmeti Ankara duvar kağıdı ustası döşemesi firmaları arasında duvar kağıdı satışı sonrası profesyonel ekiplerimizce uygulama hizmeti vermekte


Sayın Müşterilerimiz sizlere en kaliteli duvar kağıdı satışı ve uygulaması hizmetleri Müşterilerimizin firmamızdan ve kendi bayilerimizden duvar kaplamaları ürünü alımı sonrası ustalık işçilik döşeme hizmeti veriyoruz ustalıkta deneyimi mesleki yeterlilik ustalık belgeli işini bilen işinde uzman profesyonel duvar kağıdı ustaları tüm Ankara içi ve dışı illerimizde uygulama hizmeti sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini sağlamak için seçici ve kendi bünyemizde hizmet veren ekiplerimizle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Ekip çalışma hizmetleri tüm ürün kategorisi işçilik hizmeti verilir tavan uygulama işçiliği, duvar uygulaması işçiliği, Poster döşeme işçiliği,3 D tek parçalı poster döşemesi, Kişiye özel tasarımlar uygulamaları, Toplu konut projelerinde ve otel projelerinde Ev ve iş yerleri mekanlarında işinde deneyimli ve seçkin ekiplerimizle çalışma hizmeti vermekteyiz. Kaliteli duvar kağıdı döşeme ustalarıyla çalışan müşterilerimiz hizmet memnuniyetinden dolayı teşekkürlerini sunarak yıllar sonrasın da da Firmamızı tercih etmektedirler.

profesyonel duvar kağıdı ustası ankara

taş desenli uygulamalar

tek parçalı duvar poster uygulama

tavan kağıdı uygulaması

Rey Ban-gözlük mağazası özel baskılı kağıt

tek parçalı şelale posteri

özel baskılı duvar posteri tasarımları

taş modelli duvar kağıdı uygulamaları-Çankaya

derzli taş modelli duvar kağıdı

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.