Yeni Corte Antica Ürün ve Katalogu Stoklarımıza Girmiştir


İtalyan Yeni Corte Antica Katalog Ürünü Tamamen yenilendi Yeni model desenlerle kalitesini de arttıran Corte Antica Ürün desenlerinde Gramajı ve yüzey doku kabartmaları eski Corte Kataloğun ürünlerinde doku yüzeyi kabartmaları arttırılmıştır

Yüzey dokuların Bazı desenlerin de simli Modelleride içermektedir

Model içeriği Damask desenli işlemeli dokulu, Çiçek Desenli modeller, Dal desenli,Geometrik desenli, Düz desenli, Her bir desenli modelin kendine Ait düz kombin deseni içerir.

Yoğun Silinebilir darbelere karşı dayanıklıdır,

Rulo Ebatı:Eni-0,53cm, Boyu 10,05 m dir.

2802 Corte antica

2802 Corte antica

2804 Corte antica

2804-Corte antica

2806 Corte antica

2806Corte antica

2808 Corte antica

2808-Corte antica

2810 Corte antica

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.