Yüksek kalitede silinebilir yoğun darbelere karşı aşınmaz uygulaması kolay ürünler üretim serisi bittiyinden ürün fiyatlarıda düşmüştür.


İthal Ürünler Alman Belçika ve Hollanda markalı ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır.

SEÇKİN MARKALAR, MARBURG MARKASI,RASCH MARKASI, P+S MARKASI,AS,LİVİNG WALLS MARKALAR, İNDİRİME GİRMİŞTİR,

Ürün modellerimizin bir kısmı sitemiz dedir Daha fazla model seçeneklerimizi Showroom mağazalarımızdan ziyaret edebilirsiniz.

Alman Markası marburg duvar kağıdı seri sonuna indirilmiştir.

(Rulo 5 m''2 rulo fiyatı 100 tl)-( 150 tl)-200 tl) + kdv ile Belirlenmiştir Ürün seçeneklerine göre indirilmiştir bu ürünlerin devamı gelmediği içi depolarımızı boşaltıyoruz şık ve doğal kaliteli tüm insan sağlık belgeli Marburg markası bilenler bilir kalitesini Marburg fiyatlarını da.

(İletişim whatsapp hattımızdan görsel resim numunesi isteyebilirsiniz. ( Kargo ödemesini alıcı öder.

Marburg.3039

Alman-861426-Rasch Style

Alman-Marburg .73415

Alman-Marburg -73415

Alman-Marburg 75935

Alman-Marburg-75935

Marburg.75935

Alman-Marburg-50119

(Rulo 90 tl

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.