Prowall Petra duvar kağıdı yeni modellerimizin üretimi tamamlanmıştır Toptan ve perakende Petra kataloglarımız tamamlanmıştır.


Ev ve iş yerleri duvar kağıdı Silinebilir 3 d modelli Prowall Petra Katalog içeriği modellerimiz sarmaşık taş serisi taş desenli duvar kağıdı, Kelebek modelli, bulutlu eskitmeli, tavan, genç odası ve çocuk odası duvar kağıdı, yazılı duvar kağıdı ve üç boyutlu görünümlü kağıtlar içerir, Petra kalitesiyle de yüksek çözünürlük modeliyle de tüm yaşam alını mekanlarınıza zenginlik ve şıklık doğallık katar kolay temizlenebilir yüzeyi boyanamaz kağıt tabanlıdır.

(Ebat: Eni 1,06 m*15.60 m=16,5m2.

FİYAT İSTEYİNİZ EN UYGUN FİYATLARI BİZDEN ALABİLİRSİNİZ. (Bayilikler verilecektir

Prowall Petra 5227-4 kelebekli

Prowall Petra 5227-3 kelebekli çok renkli

Prowall Petra 5227-2 bordo-yeşil-kırmızı kelebekli

Prowall Petra 5227-1 kelebekli bej

Prowall Petra 5204-1

Prowall Petra 5204-2

Prowall Petra 5204-3

Prowall Petra 5204-4

Prowall Petra 5202-5

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.