DUVAR KAGIDI YAĞLAMA MASASI, ALMAN ÜRETİMİ OLUP TÜRKİYEDE SATIŞINI YAPMAKTAYIZ

KOLAY UYGULAMA

Kağıt masasının uygulama esaslarında bir çok faydaları vardır. Yağlama esnasında tutkalın fırça ile yağlandığında masayla tam temas etmesini sağlar. Yağlama esnasında yapıştırıcının kolaylıkla sürülmesine neden olur. Özelliklede eşyalı dairelerde çok kolaylıklar sağlar. Yapıştırma esnasında etrafa sıçramasın da kolaylıklar sağlar. Düzgün ve hijyenik bir uygulama için desen paylarında düzgün kesimler için mutlaka kullanılmalıdır. Tercih ettikleri yapıştırma yardımcısı el aletlerinin tamamını bizden karşılaya bilirsiniz. Türkiye?nin her tarafına toptan ve perakende satışlarımızla stok tan teslimatı yapılmaktadır. Ürünlerimiz stokludur.

ÜRÜN TANIMI

1 MARKASI PROFİ-TAPEZİER.MARKALI ALİMİYUM PROFİLLİ.3 PARÇA DAN OLUŞUR MENTEŞELİ KATLANIR. ÇOK AMAÇLI KULLANILABİLİR.

Ambalajın da olup 3 parça açılır orta kısımlarına menteşeli rahat katlanır. Taşıması kolaydır. Temizliyi kolaydır. Uygulama sonrası masa da yapıştırıcı izi bırakmaz. Üzerini ılık su ile silinebilir.

EBATLARI

Uzunluğu 3m Eni 60cm. TOPTAN ve PARE KENDE SATIŞLARLA MARKALI KALİTELİ ÜRÜNLERLE

Çok uygun fiyatlarla stoklu.

 

kağıt tutkallama masası

masa

uygulama masası

duvar kağıdı uygulama tezgahı

Alman ürünü Mako duvar kağıdı masası

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.