Mutfak ve Banyo Tüm genel Fayans üzeri uygulama


Tüm Fayanslı duvar zeminine uygulama bilgi ve teknikleri Birçok müşterilerimiz Banyom Ve mutfağım fayanslı üzerine doğrudan kağıt kaplaması uygulama yapa bilir miyim derler.

UYGULAMA ÖNCESİ ZEMİN HAZIRLIĞI

Eski Fayans zemin duvarı sağlam olmalı çürük ve kabarmış fayanslar onarılmalıdır. Öncelikle Fayans üzerine Fayans geçiş dönüştürücüsü astar boyasıyla boyanmalı,

Astar boyası en az 24 saat kuruma süresi sonrasında derz arası ve genel yüzeyine kaliteli Kale kim ile sıvaması yapılmalıdır kale kim 24 saat kuruma sonrası Banyo mekanında tekrar düzeltme kale kim ve zımparası astar boyasıyla tamamlanır.Banyo harici mekanlarda Kale kim üzerine Sıva alçısı ve saten alçısı sonrasında zımpara ve astar boyamasıyla zemin hazırlanması sonrası ürün kaplamasını yapabilirsiniz.

KULLANIM BİLGİLERİ

Banyo sonrasında mutlaka havalandırma sistemini açık tutunuz Banyo kağıtları silimin de Deterjan olarak Lok veya Sıvı Arap sabunu ile silimi ve temizliği yapılmalıdır önerimiz kesinlikle başka bir deterjan kullanılmamalıdır

Satışını yapmış olduğumuz ürünlerde önemli bilgiler Önerilerimiz dışında kullanılan temizlik ürünlerinde Zarar gören ürün ve kaplamalarımız Garanti dışındadır.

Koçak Dİzayn

16 Yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2017-2018 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.