Fiorenza katalog ürününlerimiz stoklarımıza girmiştir. Top tan ve parekende satışlarımızla müşterilerimize sayfamızden seçilen ürünleri adrese teslimat yapıyoruz.


Fiorenza ürünlerimiz 1 sınıf kalite YENİ ve çok kaliteli italyanyeni serisidir.Yoğun silinebilir.Modern desenlerde uygulama kolaylığı sağlar ilerki yıllarda söküm esnasında zemine zarar vermez ve zemin boyasını kaldırmaz çok kolay sökümü yapılır.ürün et kalın gramajlıdır bozuk zemine ve dalgalı boya çatlaklı yüzeylerin kapanmasında fayda sağlar. kaplamanın kalınlığından dolayı ısı yalıtımında da fayda sağlar. Yoğun darbelere karşı çok dayanıklıdır.bol köpüklü suyla temizlenebilir.STOKLU.

BAYİLİKLER VERİLECEK.

EBATLARI:Eni 70 cm, boy. 10,m.Rulosu 7 m kare alanı kaplar

Fiorenza-No-8342

Fiorenza-No-8348

Fiorenza-No-8346

Fiorenza-No-8314

Fiorenza-No-8313

Fiorenza-No-8316

Fiorenza-No-8315

Fiorenza-No-8317

Fiorenza-No-8318

Koçak Dİzayn

16 Yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2017-2018 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.