UYGULAMALI TEKNİK ÖNEMLİ BİLGİLER BU BİLGİLER ÇOK ÖNEMLİDİR BİLGİLERİ OKUYUNUZ YARARLI BİLGİLER


   Duvar kağıdı teknik uygulamaları nın önemi günümüzde ve çevremizden duyuyoruz duvar kaplaması yaptırdım ama ek yerleri çok berli ve dahası döşeme sonrası kabarcıkların oluşup çeker ve iner denmesi deyip hava kabarcıkların inmemesi kaplama sırası kağıdın yapıştırıcısını duvaramı yoksa kağıdın arkasına sürerekmi yapıştırılmalıdır, bütün kaplamaların kendine has özellikleri var dır butür teknik özellikleride biz koçak dizayn firması çalışanları ve teknik destek ekibi ve bilir kişi olarak teknik uygulamaların dorudan yapılmasını açıklağa kavuşturan ilk firmayız,

Duvar kağıdı döşeme den önce müşterilerimiz kağıt alırken mutlaka özelliklerini ve teknik bilgilerine sahip olabilmeleri işin satıcı ekip arkadaşlarımızda mutlaka bu bilgileri öğrenmelerini istiyoruz. Döşeme yaparken kaplamanın cinsini ve döşeme teknik bilgilerine sahip olunuz. Her ürün yapıştırıcısı ve cinsine göre tutkallanmalıdır. Kağdın yağlanmasında hem duvara sürülüp hemde kaplamanın arkasına sörülerek uygulayınız.

Günümüzde herkes kağıt döşer oldu ama bilinçli ve teknik uygulamada hiç deneyimi olmayan birileri döşeme sırasında ve sonrasında döşeme sonuçları hoş gözükmemektedir. Koçak dizayn satışı sonrası müşterilerimize ve bayilerimizede ürün hakkında ve uygulama ekiplerimilede satış sonrası deşemelerindede yardımcı oluyoruz firmamız diyer markazız ve işi bilmeyen firmaların yaptığı hataları yapmamaktayız. Koçak dizayn 12 yıl aşkın satışını ve uygulama ekip elemanlarımızlada isim ve marka olan koçak dizayn duvar kağıdı firması olarak Türkiyenin genelinde ismimiz ve kalitemiz duyulmuştur.

Uygulama öncesi almış olduğunuz ürün üzerinde uygulama bilgileri yazmakta nasıl uygulanacağını yazmaktadır.

Desenli kağıtların uygulama tekniği uygulama başlamasını köşeden başlanmasına özen gösteriniz.

 

Non woven tabanlı

Yapıştırıcı duvara uygula

Ruloyu kesmeden uygula

Kesim aletiyle düz kesim

İlerki yıllarda söküm kolay

Non woven desenli köşeden

Desenli terazili köşeden

Tavan yapıştırıcı döşeme

Koçak Dİzayn

16 Yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2017-2018 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.