ALÇIPAN UYGULAMA SONRASI. DUVAR KAPLAMASI

  Tabakanın ek birleşim yerlerinin üzerine derz filesi çekimi sonrası  saten alçısıyla alçıpanın üzerinin tamamı çekildikten sonra zımpara ve astar pilastik boyası sonrası veyada kağıt tutkalının su ile inceltilip 1 kat sürülmesi sonrası. kaplama yapıla bilir.

   UYGULAMA ESASLARI

 KAPLAMANIN KALIN GIRAMAJLI ÜRÜNLER KULLANILMASINI TERCİH EDİYORUZ 

ALÇIPAN EK BİRLEŞİMİNDE ESNEMEDEN DOLAYI HERHANGİ BİRLEŞİM ATMASINDA VE DUVAR DALGALARIN GÖZÜKMEMESİ İÇİN.

      ÖNERİLEN ÜRÜNLER

      CAM TEKSTİLİ, TEKSTÜL TABANLI, KABARTMALI SİLİNEBİLİRLER, BOYANABİLİRLER,

 

Koçak Dİzayn

16 Yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2017-2018 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.