Duvar Kağıdı Sökümü Nasıl Olur ?


     

Temiz ve  kolay söküm için bir kova ılık su ile içerisine bir miktar kağıt tutkalında ilave edildikten sonra tüylü fırça veye tüylü post boya rulosuyla kağıdın üzerini ıslatarak suyun değmedigi yer kalmayacak şekilde ıslatılır.Suyla uygulaması tamamlandıktan sonra 15 dakika ila 20 dakika''lık bir süreçten sonra kagıt söküm aşamasına geldikten sonra duvarın alt süpürgelik üstünden ek birleşim yerini bularak sökümüne süpürgelik üstünden başlayınız.

NOT.Söküm esnasında kagıtı hızla ve birden bire çekerek ve yukardan kastırarak kaldırmayınız. Yanlış sökümlerde duvarların zeminini bozulur duvarlarda tamirat işleri çıkabilir.Şayet ilk su ıslatımın da söküm yetersiz kalabilir.İkinci bir kez suyla tekrar ıslatınız.

 NOT.Söküm esnasında suyla duvarın ıslatımı sonrası söküm için bekletildiği zaman içerisinde kapı,pencerelerin kapalı olması kağıdın daha çabuk yumuşamasına yardımcı olur.

 Söküm aşaması tamamlandıktan sonra yeni bir kaplama için duvardaki boya ve zemin hasarları için mutlaka alçı tamiratı ve zımparasının yapılmasını öneriyoruz.

NOT. Söküm sonrası Yeni duvar kaplaması için önerilenleri mutlaka yapınız.İNCE desenli kağıt kaplamalarında zemin düzeltmeleri ÇOK ve ÇOK önemlidir. Söküm sonrası eski kaplamanın duvarda hasarlar ve pütürler bırakabilr ve eski boyasını kaldırabilir. Bu şekildeki zeminlere uygulama yapılması doğru değildir.ZIMPARA ve saten alçısı ile tamiratların yapılması ve tamiri yapılmış olan yerlerin üzerine de kağıt tutkalı ıslatılıp tamirlerin üzerine saten yerine uygulanmalıdır.

NOT. İNCE desenli uygulamalarda zemin temiz olmadığı taktirde.Uygulama sonrası karşılaşacağınız sonuçlar. Alttaki pütürlü ve tamiri yapılmayan yerlerin tamamını uygulama sonrası kaplamanın dışından bariz bir şekilde kötü ve bilinçsiz bir uygulama olarak görebilirsiniz.

Söküm Teknik Kolaylığı

Söküm teknik

Söküm tekniği

Koçak Dİzayn

16 Yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2017-2018 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.